Marsel
від 14 700 грн.

Bergamo
від 14 200 грн.

Savona
від 15 100 грн.

Vancouver
від 14 200 грн.

Atlanta
від 16 200 грн.

Puri
від 14 700 грн.

Catania
від 16 900 грн.

Tokio
від 15 600 грн.

Toronto
від 13 500 грн.

Kemi
від 14 700 грн.

Toledo
від 15 200 грн.

Berlin
від 19 600 грн.

Porto
від 15 500 грн.

Montreal
від 14 300 грн.

Seul
від 11 900 грн.

Oslo
від 17 900 грн.

Milan
від 15 800 грн.

Bremen
від 16 500 грн.

Kioto
від 13 500 грн.

Leon
від 14 900 грн.

Edison
від 14 700 грн.

Napoli
від 10 900 грн.

Rimini
від 15 300 грн.

Ви вирішили купити ліжко з м'яким підголів'ям?

Вітаємо, ви в тренді! Останнім часом це один з найпопулярніших варіантів облаштування спальні. Напевно, половина пропонованих у меблевих салонах моделей - це ліжка з м'якою спинкою, різні як за розміром, так і по дизайну.

Чим же викликана така популярність? Адже ще кілька років тому тільки в одиничних моделях в обробці використовували тканину або шкіру. Широке й високе двоспальне ліжко з м'яким підголів'ям викликає асоціацію з королівським ложем - помпезним і багатим, якими були ліжка у володарів французького трону. У ті далекі часи король міг і аудієнції давати, не встаючи з ліжка, і державою керувати прямо в ліжку. Тому і були такі ліжка височенними, щоб ніхто не міг бути вище голови держави.

З плином часу ліжка з текстильною обробкою знаходили все більшого поширення. Що не кажи, а велика кількість тканини в спальні додають додатковий затишок, налаштовує на відпочинок. Ліжко з м'якою оббивкою - одна з характерних прикмет класичного англійського стилю .

Потім мода на оббиті ліжка дещо стихла: на перший план вийшли прості і функціональні моделі. Часи королів минули й на зміну палацовому шику приходили більш строгі форми. Найпопулярнішим стало дерев'яне ліжко з тим або іншим ступенем декору.

Але чому сьогодні оббиті тканиною ліжка так користуються попитом? Усе просто: такі моделі часто не дорожче дерев'яних, при цьому виглядають оригінально. Крім того, багатющий вибір можливих варіантів оббивки дозволяє створювати унікальні вироби. Простіше кажучи, такі ліжка стали більш доступними. Тепер купити двоспальне ліжко з м'яким підголів'ям вже не здається чимось незвичайним.

Слід віддати належне дизайнерам : саме з їхньої подачі в наших квартирах і будинках з'явилися інтер'єри, витримані в певному стилі. Сучасні ліжка не схожі на величні махіни минулих років. Та й технологічні рішення вже такі, що ліжко будь-якого розміру можна внести на будь-який поверх, при цьому воно не втратить ні в якості, ні в надійності. Навіть для дітей можна підібрати ліжко з м'якою спинкою - вони особливо подобаються дівчаткам.

Різноманітність форм і оббивних матеріалів дозволяє обігравати дерев'яне ліжко з м'яким підголів'ям в самих різних рішеннях - від романтизму до мінімалізму.

Щоб придбати нове ліжко, перед походом в магазин слід зробити деякі приготування. Обов'язково виміряйте місце, призначене для ваших меблів. Так ви зможете визначитися з максимально допустимими габаритами (а іноді оббиті ліжка виявляються дуже об'ємними!) Візьміть з собою шматочок шпалер або тих оздоблювальних матеріалів, з якими повинне гармоніювати ваше ліжко - це допоможе вам визначитися з колірною гамою.

Буває, що невеликі розміри спальні змушують нас враховувати кожен сантиметр корисної площі. У таких випадках ліжко з м'яким підголів'ям і ящиками може виявитися просто знахідкою!

Щоб купити ліжко з м'яким підголів'ям недорого, поцікавтеся заздалегідь акціями і розпродажами. Наприклад, виставкові зразки ліжок часто можна придбати з великою знижкою. А іноді постачальники тканин роблять спеціальні пропозиції на певні види оббивок - так ви зможете придбати своє спальне місце за вигіднішою ціною.

Купити ліжко з м'яким підголів'ям у Києві можна і в стильному меблевому салоні, і в меблевому торговому центрі. А ще простіше ліжка з м'якою спинкою купити безпосередньо на сайті фабрики-виробника.

Показати весь текст
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах