Стиль Хюгге набрав обертів в 2018 році, тому в 2019 буде актуальним використовувати елементи скандинавського стилю у Вашому інтер’єрі. Дім Хюгге – це баланс між особистим і загальним просторами. Вітальня, яку Ви облаштовуєте для зустрічей в колі друзів та сім’ї, повинна обов’язково передбачати куток і для особистого відпочинку. Це може бути подушки на вікні у вигляді маленького диванчика або  кушетка біля вікна чи каміну, на якій ви зможете усамітнитись за улюбленою книгою. В цьому вам допоможуть Neapol та Berlin, дві різні по стилю та дизайну кушетки для облаштування комфортного куточка в квартирі чи будинку.

Матеріали в стилі Хюгге

Наслідники Хюгге обирають натуральні та екологічні матеріали. А що може бути краще натурального дерева? В концепцію Хюгге вписуються ті матеріали, які приносять естетичне задоволення вам і вашим членам сім’ї, тому варто приділити увагу не лише текстурі і кольору дерева, а і ретельно обирати тканини, які використовуються в декорі Ваших меблів. Ми замовляємо текстиль для виробництва наших моделей у перевірених постачальників, з якими працюємо довгі роки. Тканина повинна бути м’яка, міцна, стійка до стирання, а найголовніша її функція - це викликати відчуття комфорту та домашнього затишку.

Філософія Хюгге – це сім’я, друзі, проведення вечорів в розслабленій обстановці. Тому пуфи – будуть чудовим рішенням для облаштування ваших кімнат. Пуф може бути і місцем для відпочинку, і приставитись до обіднього стола, чи просто предметом для дитячої кімнати, щоб дорослий міг розміститись в ньому і почитати казки перед сном.

Спальня в стилі Хюгге

Варто поговорити і про особистий простір, невід’ємний для кожної квартири в стилі Хюгге. Це Ваша спальня, яка може багато розказати про її господаря. Кімната наповнена свічками, допоможе створити інтимність та романтику. Настрій спальної кімнати створює атмосфера выпочинку і її  головний творець –ліжко. Ліжко Хюгге зроблене з натурального дерева, воно наче дає відчути зв’язок з природою і допомагає фантазувати. Обов’язковий атрибут хюгге – це шерстяні покривала та подушки, які повністю покривають ліжко. Будинок справжніх скандинавців переслідує єдину мету - людина повинна розчинятися в просторі, в якому знаходиться. Отже, ми можемо сміло заявити, що ліжка Woodsoft гармонійно впишуться в квартиру чи дім в стилі Хюгге.

Поділитися цим повідомленням: