Скандинавський стиль в оформленні інтер'єрів квартир і будинків став одним з найбільш популярних трендів дизайнерської моди протягом усіх сезонів 2018 року. Напрямок казкової Скандинавії має незвичайну простоту та простір. Житло в стилі холодної країни виглядає приголомшливо затишно, радує теплим інтер'єром і багатофункціональністю побутових предметів і меблів.

 

Кілька порад з облаштування квартири

 

Характерні риси скандинавського стилю знаходять застосування в різних дизайнерських проектах, які передбачають:

 

  • застосування світлої палітри кольорів, теплих м'яких відтінків;
  • меблі з природних матеріалів, масиву натурального дерева;
  • підлогове дерев'яне покриття, ламінат, паркет;
  • відкритий житловий простір, великі віконні прорізи і максимально допустима кількість природного світла.


Особлива роль відведена ліжкам в скандинавському стилі, які наділені незамінними якостями практичності і зручності у використанні. Спальні меблі мають строгі прямі контури, в декоративних елементах відсутні нав'язливі лінії.

 

 

Характерним прикладом ліжок в скандинавському стилі є модель під назвою Oslo, виготовлена ​​з масиву світлого дерева. Лаконічний дизайн ідеально поєднується з комфортом, функціональними можливостями і демократичною вартістю. Вишукане ложе прикрасить спальню будь-якої стилістики завдяки витонченості форм, зовнішню красу і абсолютної екологічної безпеки. Бажаючим придбати ліжко Oslo забезпечений комфортний сон, повноцінний відпочинок, умиротворення і маса позитивної енергетики.

 

 

Не менш барвистою моделлю є ліжко в скандинавському стилі під назвою Seul, що володіє стриманими формами і не займає багато дорогоцінного житлового простору. Ліжко може доповнюватися висувними ящиками, тумбами і комодами, зроблених з натуральної деревини.

 

Скромність і вишуканість скандинавського стилю зачаровує практично миттєво любителів мінімалізму, ідеальних форм і високої естетики. Поєднання нордичної стилістики з іншими не менш модними напрямками інтер'єрів наділить будь-яку квартиру індивідуалізмом, помірною розкішшю і аристократизмом. Головними пріоритетами ліжок Seul і Oslo вважаються функціональність і довговічність, північна свіжість і стильність. Сучасні ліжка в скандинавському стилі поєднують кращі якості минулих трендів, справжніх віянь моди і з успіхом претендують на обов'язкову присутність в інтер'єрах майбутнього.

 

Зростаюча популярність північної стилістики

 

Скандинавський стиль заснований на простоті і геніальності, завдяки чому набуває все більшу кількість прихильників і шанувальників дизайну північної країни. Практична відсутність зайвих предметів, максимальне наповнення кімнат природним сонячним світлом і продуманий функціонал кожної речі ідеально підходить для облаштування малогабаритних квартир. 

 

Натуральні меблі, перевага білого кольору і природних матеріалів прикрасить будь-який житловий простір, в якому власники зможуть відчути впорядкованість і насолодитися повнотою фешенебельного життя.

Поділитися цим повідомленням: